Czerwiec 2018

15 czerwca 2018

Zabawa integracyjna dla  świdnickiej firmy Optima. Strzelamy z broni, krótkiej i długiej wszelakich kalibrów. Dużym powodzeniem cieszy się karabinek parasnajperski.

 

   

Karabinek z celownikiem optycznym                                             Pistolet maszynowy Skorpion

 

      

Najlepszy strzelec sportowy otrzymał od Prezesa "Optimy", Pana Romana Stefanika puchar   ... a strzelec dynamiczny - książkę 

 

O dobre nastroje przy stole zadbali przedstawiciele firmy Bacówka z Victorii w w Wałbrzychu

 

Rodzinne zdjęcie

 

               * * *

 

4 czerwca 2018

Młodzież z III LO w Wałbrzychu na strzelnicy. Na co dzień strzelają z broni pneumatycznej w szkolnym kole strzeleckim. Dziś większość z nich wzięła po raz pierwszy prawdziwą broń palną do ręki. O ile mały kaliber /22 LR/ nie zrobił na nich większego wrażenia, to strzelanie z amunicji pistoletowej 9 mm, a szczególnie karabinkowej 7,62 mm, zostanie na długo w pamięci. Po pierwszym strzale zrobili wielkie oczy. Odrzut i podrzut broni daje się w znaki, ale huk ... To dopiero przeżycie! Tak czy inaczej młodzież strzela dobrze. Ba! Niektórzy nawet świetnie. Nauka nie idzie w las.

Zabawę zorganizowaliśmy ze Żwiru Team. Dziękujemy Kołu Łowieckiemu  "Knieja" za bezpłatne udostępnienie pięknej strzelnicy w Bronówku!

 

  

Fachowy instruktaż  i  ....   do boju!

 

   

Ten strzelec ma talent!                         Pokaz mody? Nie, to kamizelki kuloodporne na naszych Dianach.

 

 

 Uśmiech dla fotografa.